عمو پورنگ ( داريوش فرضيايي )

وبلاگ گروهی از علاقمندان عمو پورنگ ( داریوش فرضیایی )

www.amoo.ir

عمو پورنگ به وبلاگ نویسان پیام داد

 

سرویس فرهنگ ، جمعه  13 مرداد 1385 ، ساعت 05:06

فاوانیوز - داریوش فرضیایی موسوم به "عمو پورنگ"، مجری برنامه‌های کودک شبکه‌ی اول سیمای جمهوری اسلامی ایران، ضمن ارسال نامه‌یی به گروه سایتهای پرشین بلاگ، با تشکر از همه‌ی وبلاگنویسان علاقه‌مندی که در مورد او یا احیانا به نام او وبلاگ راه‌اندازی کرده‌اند، آدرس سایت رسمی خود را اعلام نمود.
او که با تشکر از حسن نیت و توجه وبلاگنویسان نوجوان یا والدین کودکانی که با راه‌اندازی وبلاگ در مورد این شخصیت محبوب کودکان ایرانی در تلویزیون، به او ابراز لطف و محبت می‌کردند، اعلام کرد که این وبلاگها برتاباننده‌ی آرا و نظرات شخصی او نیست و تنها سایت عمو دات آی‌ار، شامل مطالب و نظرات شخصی و آثار هنری بچه‌هاست که از طریق سایت دریافت می‌شود.
گفتنی است تا به امروز، بیش از 10 وبلاگ فارسی که با پرداختن به موضوع عموپورنگ، برای بچه‌ها و کودکان علاقه‌مند به شخصیت این مجری جوان و گیلانی تلویزیون جاذبه‌های خاصی ایجاد می‌کردند، از پربازدیدکننده‌ترین وبلاگهای فارسی بودند که به طور متوسط برای هر پست آنها بیش از 200 کامنت گذاشته می‌شد و بسیاری از کودکان با تصور اینکه این پیامها توسط داریوش فرضیایی خوانده یا پاسخ داده می‌شود، خطاب به او کامنت می‌گذاشتند.
عمو پورنگ ضمن دعوت از وبلاگنویسان برای معرفی سایت رسمی او به علاقه‌مندان، از همه‌ی کسانی که در مدت چند سال اخیر، پل ارتباطی وی با فضای مجازی بودند تشکر کرد.
لازم به ذکر است مدتی پیش دست‌اندرکاران یکی از این وبلاگها که ایمیل شخصی خود را پل ارتباطی بچه‌ها با مجری محبوبشان معرفی کرده بود اعلام کرد پس از گذشت سه روز از این خبر، با دریافت بیش از روزی ششصد ایمیل، صندوق پستی شخصی وی مسدود شده و قابل دسترسی نیست.
سایت عمو دات‌آی‌آر که با طراحی جالب و آرام‌بخش خود، از جذابیتهای تصویری و دیداری خاصی برای مخاطبان اصلی خود برخوردار است، پیامهای صوتی عموپورنگ، کاغذ دیواریهای ویندوز و همینطور بخشهای مسابقه، بازی و سرگرمی و ارسال نقاشی بچه‌ها به سایت را در خود جای داده است.

دوستان سلام
من عمو پورنگ مجری برنامه کودک شبکه اول هستم
بچه ها سایت رسمی من
www.amoo.ir  هست .از این طریق شما میتونید با من و همکارانم در گروه تماس بگیرید و اظهار نظر کنید و یا پیشنهاد و یا انتقاد .
اما مطلبی در مورد دوستانی که زحمت میکشن در وبلاگ هاشون در مورد من مینویسند . ضمن احترام به همه اونهاو از اینکه اظهار علاقه و محبت میکنند به من حقیردرخواست دارم از همه شما بچه ها که شما دوستان وبلاگ نویس هم محبت کنید بچه ها رو راهنمایی کنید که از طریق سایت رسمی ما با من در ارتباط باشند . هرچند من میدونم شما هم تلاشتون این هست که دل بچه ها رو شاد بکنید چون من مطمئن هستم که شما هم دوست دار بچه ها هستید . پس بیادید و با همدیگه همکاری بکنید و بچه ها رو راهنمایی کنیم که از سایت رسمی
www.amoo.ir
با من در ارتباط باشند . در ضمن بچه ها بدونند هر گونه مطلبی در وبلاگ هایی که مینویسند رو من فقط میخونم اما آنچه که در سایت من نوشته میشه و یا خونده میشه رو من تائید میکنم .
متشکرم و همه تون رو به خدای مهربون می سپرم

  
نویسنده : ... ; ساعت ٧:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱۱/۱٢
تگ ها :