عمو پورنگ ( داريوش فرضيايي )

وبلاگ گروهی از علاقمندان عمو پورنگ ( داریوش فرضیایی )

عمو پورنگ در برنامه تابستانی جدید

لینک مطلب از سایت خبری تابناک:

با وقفه‌ای حدود یک‌ماهه برنامه‌ «عمو پورنگ» از یکی ـ دوهفته آینده مجددا، به روی آنتن می‌رود.

مسلم آقاجان‌زاده ـ تهیه‌کننده ـ در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این‌که برنامه‌ تابستانی «عموپورنگ» هم‌اینک در مرحله‌ پیش‌تولید قرار دارد، آغاز پخش آن را یکی ـ دوهفته آینده دانست.

وی درباره سری تابستانی برنامه‌ «عمو پورنگ» خاطرنشان کرد: در این برنامه عموپورنگ و امیرمحمد یک شبکه کودک تأسیس می‌کنند که این شبکه از بخش‌های مختلفی چون دوبله، دوربین مخفی و اخبار تشکیل شده است.

مسلم آقاجان‌زاده پخش برنامه‌ تابستانی «عمو پورنگ» را همانند گذشته به صورت یک روز در میان دانست که در کنار پخش برنامه زنده بخش‌های تولیدی نیز به آن اضافه می‌شود.

وی که در گذشته پخش‌نشدن برنامه «عمو پورنگ» در تابستان را احتمال داده بود، در این‌باره توضیح داد: نظرات مردمی نشان از تمایل آنان به پخش مجدد برنامه «عموپورنگ» داشت. ضمن این‌که نظر مدیران سیما نیز برآن بود که پخش برنامه در ماه‌هایی که زمان فراغت کودکان است، ادامه یابد. بنابراین ویژه برنامه تابستانی «عموپورنگ» با آیتم‌های جذاب و دیدنی از یکی ـ دوهفته دیگر آغاز می‌شود و هر قسمت از آن 40 دقیقه به طول می‌انجامد.

مسلم آقاجان‌زاده که پیش از این ساخت مسابقه‌ای بزرگ با حضور داریوش فرضیایی (عموپورنگ) خبر داد بود، پخش این مسابقه را به پس از تابستان موکول دانست تا امکانات و دوره‌‏ای این مسابقه فراهم شود.

  
نویسنده : مهدی بوترابی Mehdi Boutorabi ; ساعت ۱٢:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۱٩