بخشی از خبر سوخته است!!!

در سالگرد آزادسازی سوسنگرد
عموپورنگ و امیرمحمد برای کودکان جنوب برنامه اجرا می‌کنند
تهیه‌کننده: عموپورنگ فعلاً در شبکه‌ی اول می‌ماند

 

                                                             

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: تلویزیون و رادیو                                             

 

عموپورنگ و امیرمحمد به مناسبت آزادسازی سوسنگرد در میدان این شهر برنامه اجرا می‌کنند؛ جریان این مراسم ضبط و طی روزهای اخیر از تلویزیون پخش می‌شود.

مسلم آقاجان‌زاده ـ تهیه‌کننده‌ی عموپورنگ ـ در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، با اعلام خبر بالا، خاطرنشان کرد: پس از استقبال از اجرای برنامه عموپورنگ و امیرمحمد به مناسبت آزادسازی خرمشهر، قرار براین شد که به مناسبت آزادسازی شهر سوسنگرد، نیز این برنامه را در میدان این شهر اجرا کنیم.

وی به اجرای این برنامه را به دعوت مردم شهر سوسنگرد دانست و زمان آن را جمعه (24آبان ماه) اعلام کرد.

مسلم آقاجان‌زاده سپس با یادآوری این که سالگرد آزادسازی شهر سوسنگرد 25آبان ماه است، اعلام کرد که جریان این مراسم ضبط و در هفته‌ی آتی ساعتی مناسب از شبکه اول سیما پخش می‌شود.

تهیه‌کننده برنامه‌ی «عموپورنگ» سپس در پاسخ به پرسشی درباره‌ی انتقال این برنامه به شبکه دو سیما، خاطرنشان کرد: برنامه عموپورنگ فعلاً در شبکه اول سیما می‌ماند و تصمیمی درخصوص اجرای این برنامه در شبکه دو گرفته نشده است.

به گزارش ایسنا، مسلم آقاجان‌زاده پیش از این‌ نیز در گفت‌وگویی با ایسنا اعلام کرده بود که عموپورنگ و امیرمحمد تا پایان برنامه «شبکه کودک» در شبکه‌ی اول سیما باقی خواهند ماند؛ این درحالی است که محمد میرکیانی مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو تا به حال چندین بار از انتقال زودهنگام برنامه عموپورنگ به شبکه دو خبرداده است.


 

 

/ 2 نظر / 18 بازدید
مژگان مامان (آندیاعسلی)

سلام ... خسته نباشید. ممکنه لطفا یک دعوت نامه برای عضویت به آدرس میل Andia.Sadegh@gmail.com بفرستید؟ ممنون از توجهتون [گل]

مهساروحی

دماغ سوخته خریداریم[خجالت] [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][گل][گل][گل][خداحافظ]