عمو پورنگ در برنامه تابستانی جدید

لینک مطلب از سایت خبری تابناک:

با وقفه‌ای حدود یک‌ماهه برنامه‌ «عمو پورنگ» از یکی ـ دوهفته آینده مجددا، به روی آنتن می‌رود.

مسلم آقاجان‌زاده ـ تهیه‌کننده ـ در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این‌که برنامه‌ تابستانی «عموپورنگ» هم‌اینک در مرحله‌ پیش‌تولید قرار دارد، آغاز پخش آن را یکی ـ دوهفته آینده دانست.

وی درباره سری تابستانی برنامه‌ «عمو پورنگ» خاطرنشان کرد: در این برنامه عموپورنگ و امیرمحمد یک شبکه کودک تأسیس می‌کنند که این شبکه از بخش‌های مختلفی چون دوبله، دوربین مخفی و اخبار تشکیل شده است.

مسلم آقاجان‌زاده پخش برنامه‌ تابستانی «عمو پورنگ» را همانند گذشته به صورت یک روز در میان دانست که در کنار پخش برنامه زنده بخش‌های تولیدی نیز به آن اضافه می‌شود.

وی که در گذشته پخش‌نشدن برنامه «عمو پورنگ» در تابستان را احتمال داده بود، در این‌باره توضیح داد: نظرات مردمی نشان از تمایل آنان به پخش مجدد برنامه «عموپورنگ» داشت. ضمن این‌که نظر مدیران سیما نیز برآن بود که پخش برنامه در ماه‌هایی که زمان فراغت کودکان است، ادامه یابد. بنابراین ویژه برنامه تابستانی «عموپورنگ» با آیتم‌های جذاب و دیدنی از یکی ـ دوهفته دیگر آغاز می‌شود و هر قسمت از آن 40 دقیقه به طول می‌انجامد.

مسلم آقاجان‌زاده که پیش از این ساخت مسابقه‌ای بزرگ با حضور داریوش فرضیایی (عموپورنگ) خبر داد بود، پخش این مسابقه را به پس از تابستان موکول دانست تا امکانات و دوره‌‏ای این مسابقه فراهم شود.
/ 6 نظر / 5 بازدید
شیوا

[لبخند]سلام اقای بوترابی[لبخند] [دست]ممنونم از این گزارشتون عالی بود باورتون نمی شه چقدر خوشحال شدم [هورا][دست][تایید] [گل]خداروشکر بلاخره عمو میاد[گل] [لبخند]اقای بوترابی همینجا تولد عمو برگزار میشه؟[چشمک] [دست]عمو جونم دوستت داریم[دست][هورا] [خداحافظ]خدانگهدار[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

شیمادهقان

آقای بوترابی سلام: من خیلی از شما تشکر می کنم که به عمو پورنگ عزیز توجه می کنید واقعا خیلی خیلی ممنونم

شیمادهقان

در ضمن خوش خبر باشید ما خیلی خییل خوشحال شدیم که عمو دوباره برمی گرده

فائزه

سلام . خیلی خبر خوبی بود.خدا خیرتون بده[تایید]

مهدی سلمانی

سلام مسلم جان . سلمانی هستم . از دوستان دانشسرای شما . خیلی خوشحالم که تو را در تلویزیون و برنامه های کودکان می بینم . از قول من به داریوش فرضیایی عزیز هم سلام برسان . شماره موبایلم را برایت می نویسم . منتظر تماس شما هستم . « التماس دعا » شماره : 09123642175

با عرض سلام و خسته نباشی به مسلم اقا جان زاده من می خواستم بدانم که بر نامهی جدید کعه یک دوهفته دارید تاریخ ان کی است با تشکر از زحمات شما انشاالله موفق باشید