عمو پورنگ"

"عمو پورنگ" به اروپا می رود
"عمو پورنگ" اول فروردین ماه 1388 میهمان کودکان رم در کشور ایتالیا است.

"مسلم آقاجانی" تهیه‌کننده برنامه "عمو پورنگ" روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، گفت: در ایام عید سال جدید به دعوت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در چند شهر خارجی از جمله "رم، میلان، وین، پراگ، دوبلین و زوریخ" برنامه اجرا خواهیم کرد.
آقاجان زاده با اشاره به برنامه های نوروزی عموپورنگ در اروپا، عنوان کرد: طبق برنامه ، مقرر شده است اول فروردین ماه امسال در رم ایتالیا برنامه داشته باشیم. دوم فروردین ماه به میلان خواهیم رفت و 4 فروردین برای کودکان شهر وین اتریش برنامه های متنوع اجرا می کنیم.
وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده 9 فروردین به شهر پراگ می رویم و در فاصله بین 4 تا 9 فروردین در شهر دوبلین ایرلند به اجرای برنامه خواهیم پرداخت .
تهیه کننده عمو پورنگ با اشاره به اجرای برنامه برای بچه های شهر لندن در سال جاری نیز گفت: به مناسبت عید سعید فطر و آغاز سال تحصیلی جدید به لندن دعوت شدیم تا در یک برنامه شاد فرهنگی برای هموطنان مقیم لندن برنامه اجرا کنیم. این برنامه فرهنگی که بیستم مهرماه ‎ 1387در محل سالن "همر اسمیت" لندن برگزار شد با استقبال بی نظیر هموطنان مقیم مواجه شد بطوری که سالن پر شده و بسیاری از مراجعین ایستاده شاهد برنامه بودند.
آقاجان زاده خاطر نشان کرد: این برنامه ها با هماهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و اداره کل فرهنگیان خارح از کشور برگزار می شود.
/ 0 نظر / 10 بازدید