ضبط مسابقه‌ای تلویزیونی هستیم که به صورت هفتگی در فاصله دو-سه‌ماه پس از عید

قطع پخش زنده‌ی برنامه‌ی «عموپورنگ»

 

 

ایسنا: تهیه‌کننده برنامه «عموپورنگ» گفت که این برنامه در سال آینده دیگر به صورت زنده به روی آنتن نمی‌رود و تمامی قسمت‌های این برنامه ضبطی خواهند بود که هفته‌ای یک‌بار پخش می‌شوند.

مسلم آقاجان‌زاده  خاطرنشان کرد: برنامه «شبکه کودک عموپورنگ» آخرین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد و آخرین قسمت از این برنامه 27 اسفندماه به روی آنتن خواهد رفت.

وی ادامه داد: برنامه «عموپورنگ» پس از هفت‌سال، در نوروز 88 ویژه‌ برنامه نخواهد داشت.

تهیه‌کننده‌ی «عموپورنگ» سپس خاطرنشان کرد: در صدد ضبط مسابقه‌ای تلویزیونی هستیم که به صورت هفتگی در فاصله دو-سه‌ماه پس از عید از تلویزیون پخش می‌شود.

وی در پاسخ به پرسشی درباره انتقال برنامه‌ی «عموپورنگ» به شبکه دو، تأکید کرد که این برنامه به شبکه دو (شبکه کودک) نخواهد رفت.

مسلم آقاجان‌زاده درباره مطالبی که هر چندوقت یک‌بار در خصوص برنامه عموپورنگ مطرح می‌شود، تصریح کرد: تمامی این مطالب شایعه است که درباره برنامه‌های پربیننده مطرح می‌شود.

به گفته این تهیه‌کننده تلویزیونی عموپورنگ و امیرمحمد در ایام نوروز سفری به چند کشور اروپایی خواهند داشت و برای ایرانیان مقیم شهرهای رم، میلان، وین، پراگ و دوبلین جشن‌های نوروزی برگزار خواهند کرد.

وی همچنین احتمال داد که جریان این سفر در قالب گزارشی ضبط و از شبکه جام‌جم پخش شود.

آقاجان‌زاده که تهیه برنامه «آقاجان‌ سلیمان» را هم در شبکه اول سیما برعهده دارد، خاطرنشان کرد که 5 کلیپ جدید در قالب این برنامه در ایام نوروز پخش می‌شود.

لبخند

/ 8 نظر / 13 بازدید
سارا

سلام وبلاگ خوب و جالبی دارین

سارا

سلام وبلاگ خوب و جالبی دارین

من هز شما خواهش می کنم که برنامتون زنده باشه

دریا

سلام چرا برنامه ی عمو داره اینجوری میشه؟ زنده که اجرا نمیشه هیچ تازه میخواد هفته ای یکبار پخش بشه[افسوس][قهر] خانم سیده فائزه حسینی فر به اقای اقاجانزاده پیام من رو حتما حتما برسونین که این کارتون باعث افسردگی همه ی بچه ها میشه[ناراحت] راستی من از همین الان مخالفتم را با این موضوع اعلام میکنم[تلفن][نگران]

دریا

خواهش میکنم نکنید این کار رو عمو چه جوری دلش میاد[قهر]

باباي اميرپارسا

سلام و سال نو مبارك[گل] فكر كنم در مورد عمو پورنگ در وين اينجا را ببينيد مفيد باشه[چشمک]